Kovářství a zámečnictví

FREE
IČO 76231658 PSČ 595 01 Vysočina
zatím žádné hodnocení

Naše firma Kovářství a zámečnictví Kopuletý a syn nabízí veškeré kovářské a zámečnické práce např. brány, ploty, zábradlí, pracovní stoly, regály, svícny, lustry, krbové nářadí, mříže, hodiny, postele a další výrobky dle přání zákazníka. Snažíme se o co nejvyšší kvalitu za příznivou cenu. Budeme rádi, pokud si vyberete právě nás.

Kontakt

Kovářství a zámečnictví
Adresa
Hybešova 98 Žďár nad Sázavou Velká Bíteš
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Kovářství a zámečnictví služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Kovářství a zámečnictví IČO 76231658 - PSČ 59501, Hybešova 98, Velká Bíteš, Žďár nad Sázavou, Vysočina - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!