ZServis

FREE
IČO 76283461 PSČ 687 74 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Instalatérství-Topenářství. Instalace rozvodů vody,odpadů,montáž a instalace čerpadel a domácích vodáren v rodinných domech,bytových jádrech,průmyslových objektech. Čištění,monitorování a opravy odpadů a kanalizací do cca 50m. Prodej,dodávka,instalace a montáž kotlů na tuhá paliva,akumulačních nádob Kotlů na peletky,elektrokotlů,kondenzačních plynových kotlů a tepelných čerpadel. Montáž teplovodního topení,montáž podlahového vytápění.

Kontakt

ZServis
Adresa
Bytový 260 Uherské Hradiště Starý Hrozenkov
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek ZServis služby TrhPoptavek.cz využívá již 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

ZServis IČO 76283461 - PSČ 68774, Bytový 260, Starý Hrozenkov, Uherské Hradiště, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!