JM-Stav Dřevostavby

FREE
IČO 78292304 PSČ 370 01 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

JM-STAV Dřevostavby -Plánujete úpravu domu, pergolu či jiné práce?Zavolejte nám,nebo napište e-mail,jsme také na Facebooku a WhatsAppu. 1. O nás a čím se zabíváme: -Vlastni bagr, autodoprava, vlastní lešení a půjčovna lešení,prodej a a dovoz stavebního materiálu (tašky,cihly, polystyren atd..), dřevěné výrobky (trámy,palubky,KVH hranoly,fošny atd...), Prodej 25 různých dětských hřišť a doplňků a také zakázkovou výrobu dětských hřišť. 2.Nabízné stavební práce a služby:

Kontakt

JM-Stav Dřevostavby
Adresa
Dobrovodská 20 České Budějovice České Budějovice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek JM-Stav Dřevostavby služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 roky a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

JM-Stav Dřevostavby IČO 78292304 - PSČ 37001, Dobrovodská 20, České Budějovice, České Budějovice, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!