Projekční práce pozemních staveb - Petr Janec

FREE
IČO 86992732 PSČ 787 01 Olomoucký kraj
zatím žádné hodnocení

Zajišťujeme architektonickou studii,vypracování kompletní projektové dokumentace, autorské a stavební dozory u vlastních projektů, stavební a finanční poradentství včetně územního rozhodnutí až po stavební povolení. Pro zajištění všech potřebných profesí spolupracujeme s celou řadou specialitů.

Kontakt

Projekční práce pozemních staveb - Petr Janec
Adresa
Puškinova 16b Šumperk Šumperk
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Projekční práce pozemních staveb - Petr Janec služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Projekční práce pozemních staveb - Petr Janec IČO 86992732 - PSČ 78701, Puškinova  16b, Šumperk, Šumperk, Olomoucký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!