Robert Horvat

FREE
IČO 87035162 PSČ 400 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Je mi 41 let, jsem nekonfliktní človek a rád sportuji. Nekouřim a nepiji alkohol. Před dvěmi lety se nám narodil chlapeček. Vyučil jsem se zednikem a profesi stale praktikuji. Svou práci beru velmi vážně a snažím se vždy o to aby dílo bylo provedeno precizně a kvalitně. Má dlouholetá praxe vice jak 20 let mě naučila byt vždy precizní, a provadět dílo dle technologií. Jsem zaměřeny na: - REKONSTRUKCE BYTU A DOMU - DLAŽBY A OBKLAY - ZATEPLENI FASÁD - OPĚRNE STĚNY - ZAMKOVE DLAŽBY

Kontakt

Robert Horvat
Adresa
V Podhájí 756/37 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Robert Horvat služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Robert Horvat IČO 87035162 - PSČ 40001, V Podhájí 756/37, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!