Marek Stára

FREE
IČO 87356384 PSČ 140 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Pracujeme ve stabilním finančním sektoru a vidíme smysl své práci spočívající v pomoci občanům, podnikatelům i firmám v rámci celého finančního trhu. V současné krizové době je poptávka po našich službách větší než obvykle. Proto hledáme spolehlivé kolegy, kteří se chtějí naučit dělat kvalitní práci pro naše klienty. I bez předchozích profesních zkušeností, po mateřské dovolené nebo jako finanční profesionál se zkušenostmi, každý má stejnou šanci.

Kontakt

Marek Stára
Adresa
Antala Staška 2027 Hlavní město Praha Praha 4
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Marek Stára služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Co umí a jak dokážou pomoci

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Marek Stára IČO 87356384 - PSČ 14000, Antala Staška 2027, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!