EZM servis - Dohnálek

FREE
IČO 87516934 PSČ 696 11 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Pozáruční opravy a servis veškeré IT techniky (tiskáren, záložních zdrojů, plotrů, PC, notebooků, atd. ...) a to všech značek. Do těchto zařízení prodáváme i náhradní díly. Pro naše stálé zákazníky jsme také schopni zajistit servis záruční, nemusíte se tak o nic starat. Prodej nové IT techniky a spotřebního materiálu samozřejmostí. Nabízíme také bezplatné vyzvednutí zařízení přímo u Vás doma.

Kontakt

EZM servis - Dohnálek
Adresa
Zahradní 815 Hodonín Mutěnice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek EZM servis - Dohnálek služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

EZM servis - Dohnálek  IČO 87516934 - PSČ 69611, Zahradní 815, Mutěnice, Hodonín, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!