Inferis stínící technika

FREE
IČO 87559706 PSČ 130 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Specializujeme se na dodávku a montáž vnitřní (interiérové) a vnější (exteriérové) stínící techniky. Žaluzie, rolety, markýzy, japonské posuvné stěny, plissé, nano roletky, twintex, košové markýzy, dřevěné a vertikální žaluzie, rain cover, slouží nejenom k regulaci světla, ale také jako dekorativní prvek. Montáž žaluzie Praha a okolí.

Kontakt

Inferis stínící technika
Adresa
Cimburkova 231/22 Hlavní město Praha Praha 3 - Žižkov
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Inferis stínící technika služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Inferis stínící technika IČO 87559706 - PSČ 13000, Cimburkova 231/22, Praha 3 - Žižkov, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!