Lukáš Sládek

FREE
IČO 87647192 PSČ 506 01 Královéhradecký kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý den, rád bych se Vám představil, jmenuji se Lukáš Sládek. Mám několika letou praxi a pouze spokojené zákazníky. Věnuji se zejména: výmalbě bytových I nebytových prostor, montáž a demontáž sádrokartonových systémů, nátěru střech. Moje moto zní.. Stejně jako je na Zemi člověk pro člověka, tak i já jsem tu pro Vás a Vaše projekty. Neváhejte se na mě obrátit s žádosti o realizaci Vašeho projektu. Pečlivost a čistá práce nejsou vždy samozřejmostí 😔 U nás je to, ale právě PŘEDNOSTÍ😉

Kontakt

Lukáš Sládek
Adresa
Poděbradova 336 Jičín Jičín
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Lukáš Sládek služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Lukáš Sládek IČO 87647192 - PSČ 50601, Poděbradova 336, Jičín, Jičín, Královéhradecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!