GAZKO

PARTNER
IČO 87787008 PSČ 471 14 Liberecký kraj
zatím žádné hodnocení

Delame veskere vykopove bouraci prace,zamkovky ,udrzovani zahrad a veskerych zeleni, stavebni prace atd. Hledáte firmu pro vykopové a bourací práce? Práci pro 5 řemeslníků na stavby, bouraci prace vykopove a střešní práce? Jsme solidní a pečlivá parta fungující po celé ČR. Naše firma nabízí veškeré vykopové a bourací práce, včetně zámkovky a údržby zahrad a veškeré zeleně. Kromě toho se specializujeme na stavební práce.

Kontakt

GAZKO
Adresa
Sokolská 650 Česká Lípa Kamenický Šenov
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek GAZKO služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

GAZKO IČO 87787008 - PSČ 47114, Sokolská 650, Kamenický Šenov, Česká Lípa, Liberecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!