Pasportizace stavby - Ing. Jurkovičová

FREE
IČO 87810743 PSČ 181 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Nabízím pasportizaci (pasport) stavby - zaměření stávajícího stavu stavby a zpracování dokumentace stávajícího stavu (zjednodušená dokumentace, tzv. pasport stavby) a skutečného provedení stavby včetně všech potřebných podkladů (tisk + digitální verze) pro projektanty a architekty. Na základě těchto podkladů může projektant a architekt navrhnout rekonstrukci, dostavbu, přístavbu k objektu, dále taky zpracovat dokumentaci pro odstranění stavby (demoliční - bourací práce).

Kontakt

Pasportizace stavby - Ing. Jurkovičová
Adresa
Mazurská 520/9 Hlavní město Praha Praha 8 - Troja
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Pasportizace stavby - Ing. Jurkovičová služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Pasportizace stavby - Ing. Jurkovičová IČO 87810743 - PSČ 18100, Mazurská 520/9, Praha 8 - Troja, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!