Rekonstrukce koupelen, zednické práce Macura

FREE
IČO 87918951 PSČ 703 00 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádím rekonstrukce a renovace bytových a nebytových prostorů v rámci Severomoravského Kraje ale není podmínkou - mohu kamkoliv. Provádíme také renovace fasád, nátěry i s lešením, stavební práce, zednické práce, opravy omítek, vodoinstalace, rekonstrukce a renovace koupelen a pokládka obkladů a dlažby. Ceny dohodou.

Kontakt

Rekonstrukce koupelen, zednické práce Macura
Adresa
mírová 35 Ostrava ostrava
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Rekonstrukce koupelen, zednické práce Macura služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Rekonstrukce koupelen, zednické práce Macura IČO 87918951 - PSČ 70300, mírová 35, ostrava, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!