Střechy Praha a okolí Čureja

TOP
IČO 87974819 PSČ 153 00 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Naše firma si především zakládá na preciznosti, rychlosti a dobré kvalitě. Kompletní realizace střech. Díky dlouholeté praxi naší firmy se nemusíte ničeho obávat. Potřebujete novou střechu? Naše firma je tu pro vás s kompletní nabídkou služeb a dlouholetou praxí v oboru. Preciznost, rychlost a kvalita jsou pro nás klíčové hodnoty.

Kontakt

Střechy Praha a okolí Čureja
Adresa
Lošetická 2297 Praha - východ Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Střechy Praha a okolí Čureja služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Střechy Praha a okolí Čureja IČO 87974819 - PSČ 15300, Lošetická 2297, Praha, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!