Eria

FREE
IČO 88218414 PSČ 543 44 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme Eria.cz a měníme trh softwarového vývoje. Dokážeme poskytnout vývojářské služby v obdobné ceně, jako by Vás stálo držet stálé zaměstnance. U nás si můžete najmout pouze kapacitu, kterou pro svůj projekt potřebujete. Pomáháme efektivně vyvíjet stěžejní produkty a služby, na kterých stojí jádro podnikání našich zákazníků. Vytváříme úspěšné softwarové projekty na platformě Microsoft Azure a AWS. 90 % zákazníků využívá našich služeb dlouhodobě. Máme tým schopných lidí v oboru softwarového vývoj

Kontakt

Eria
Adresa
Mladých 184 Pardubice Pardubice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Eria služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Eria IČO 88218414 - PSČ 54344, Mladých 184, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!