Taseski Goce

FREE
IČO 88284182 PSČ 130 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Nabízíme malovani m2 16kc,lakovani,Sádrové kletovani strojních omítek,Stěrkovani omitek patří k způsobu jak učinit klasickou omítku esteticky dokonole hladkou s perfektním efektem,,bourací práce naklad uklid,veškeré zednické a sádrokartonářské práce,hodinový manžel.nebo hledám někoho kdo by dokázal dohazovat kšefty ,nabízim 15%z vídělku.v případě zajmu prosím volejte, děkuji Taseski

Kontakt

Taseski Goce
Adresa
Chlumova 5 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Taseski Goce služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Taseski Goce IČO 88284182 - PSČ 13000, Chlumova 5, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!