Tomáš Bejlek

FREE
IČO 88289010
PSČ 15500 Praha
zatím žádné hodnocení

Dobrý den. Provádíme veškeré zednické práce obklady dlažby omítky štuky atd. Provádíme rekonstrukce veškerých koupelen a rekonstrukce bytu děláme i zateplení, lepidlo i točenou omítku Domů, Elektroinstalce s možností Revize Praha a okolí. Pouze férové jednání!! Na cenách se dohodneme. Může být 3-4 zedníci. Veškeré nářadí máme své. ...

Kontakt

Tomáš Bejlek
Adresa
Jánského 2252/41 2252/41 Praha Praha 13
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Tomáš Bejlek služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Tomáš Bejlek IČO 88289010 - PSČ 15500, Jánského 2252/41 2252/41, Praha 13, Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!