Petra Březinová - výcvik psů

FREE
IČO 88651754 PSČ 674 01 Vysočina
zatím žádné hodnocení

Každý, kdo si pořídí nebo si plánuje pořídit psa, si určitě přeje, aby mu byl jeho nový kamarád přítelem na celý život. Plánuje s ním chodit na společné vycházky a užívat si s nim spoustu krásných chvil. Nezbytnou podmínkou k tomu je stoprocentně ovladatelný pes, který nezpůsobí při společných procházkách škodu nebo zranění sobě nebo komukoliv jinému.

Kontakt

Petra Březinová - výcvik psů
Adresa
Na Svahu 923/4 Třebíč Třebíč
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Petra Březinová - výcvik psů služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Petra Březinová - výcvik psů IČO 88651754 - PSČ 67401, Na Svahu 923/4, Třebíč, Třebíč, Vysočina - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!