Radek Červeňák

PARTNER
IČO 88836053 PSČ 280 02 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme veškeré zednické práce, Zámkové dlažby, obruby omítky,lepidlo štuky dlažby SDk také veškeré výkopové práce,přípojky vody,kanalizace. dojíždíme do 60km..

Kontakt

Radek Červeňák
Adresa
Kořenice 15 Kolín Kolín
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Radek Červeňák služby TrhPoptavek.cz využívá již 3 roky a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Radek Červeňák IČO 88836053 - PSČ 28002, Kořenice 15, Kolín, Kolín, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!