Informace pro dodavatele

Jak tržní systém poptávek funguje?

Tržní ekonomika funguje na jednoduchém principu tržní síly poptávky a nabídky. Poptávající zdarma vloží poptávku služeb, zboží nebo prací z různých oborů a z celé ČR. Poptávku pracovníci trhu poptávek zkontrolují a případně doplní. Následně poptávku rozešleme potencionálním dodavatelům. Pro detailnější informace o fungování poptávkových portálu navštivte stránku

Jak portál Trh Poptávek funguje

Ověřené poptávky ještě dnes a denně

Portál TrhPoptávek.cz umožňuje získat nové poptávky s přímými kontakty na poptávající. Nejednáte přes žádné prostředníky, ale již přímo se zákazníkem, kterému můžete představit své služby nebo produkty.

Valná většina poptávajících je již rozhodnuta službu nebo zboží koupit a nyní hledá schopného a solidního dodavatele. Získejte nové obchodní příležitosti a registrujte se.

Registrace Firmy nebo OSVČ zdarma

Jaký je ceník služeb poptávkového portálu?

Vložení poptávky a registrace firmy je zcela ZDARMA.

Dodavatelé s tarifem jsou na poptávky po vyhrazený čas zváni přednostně. Podle atraktivity a počtu nabídek se poté poptávky posílají i dodavatelům s nižším tarifem.

Zakázky můžete mít úplně zdarma!

Pokud poptávku nedokážeme uspokojit, později se registrovanému dodavateli zpřístupní s kontakty zdarma.

Větší šance na úspěch než u klasických poptávkových portálů: tam platíte za každé zobrazení kontaktu. Měníme trh poptávkových portálů, zakládáme si na transparentnosti a ukazujeme zákazníkům profil dodavatele vždy s kontakty.

Registrace Firmy nebo OSVČ zdarma

Férový přístup již od 24Kč, máte-li zájem podat nabídku na konkrétní zakázku, žádné platby kreditu předem a propadlý kredit. Vybrané kontakty na poptávající podle atraktivity zakázek jsou placená služba dle platného ceníku pro dodavatele.

Služby a ceník poptávkového portálu

Jak se stanu dodavatelem?

Pro přístup nebo zasílání poptávek přímo na váš email, stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář dodavatele. Po kontrole správnosti údajů dodavatele vám bude na registrovanou e-mailovou adresu zasláno dočasné heslo pro přístup dodavatele, většinou do 24h. Pak začnou chodit poptávky na váš email.

Registrace Dodavatele zdarma

Zápis do Katalogu řemesel

Registrací na portálu TrhPoptavek.cz budete zároveň registrování do portálu KatalogRemesel.cz, kde získáte zdarma webovou prezentaci vaší firmy.

Katalog řemesel

Portály Trh Poptávek a Katalog řemesel jsou centrum řemesel a místem, kde zviditelníte vaši firmu. Reklamní prostor na těchto portálech uvidí tisíce potencionálních zákazníků denně. Na výběr jsou rozličné reklamní prostory a délky reklamy. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému inzerentovi, tak abychom naplnili jeho představu a cíle. Využijte nabídku být viděn a získat náskok před konkurencí.

Registrace Firmy nebo OSVČ zdarma

Pokud si při registraci objednáte i tarif s kontakty na poptávající, pak na stejnou dobu získáváte v Katalogu řemesel typ partnerství "Top Partner". Vaše firma bude mimo jiné zvýhodněna při vyhledávání a výpisu v kategoriích.

Zákaznická podpora

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme v případě dotazů.

Kontaktovat zákaznickou podporu

Pomůžeme vám zorientovat se na trhu služeb poptávkových portálů. Informační, nabídkový a poptávkový portál TrhPoptavek.cz zaměřený na on-line poptávku prací a materiálu od ověřených dodavatelů.

Jak získám kontakty na poptávajícího?

Kontakty na poptávající získá pouze registrovaný dodavatel.

Zakázky můžete mít úplně zdarma! Pokud poptávku nedokážeme uspokojit, později se registrovanému dodavateli zpřístupní s kontakty zdarma.

Férový přístup bez závazků již od 24Kč, máte-li zájem podat nabídku na konkrétní zakázku, žádné platby kreditu předem a propadlý kredit.

Registrace Firmy nebo OSVČ zdarma

Vybrané kontakty na poptávající podle atraktivity zakázek získá dodavatel se zaplaceným tarifem. Při registraci firmy vybere tarif na odpovídající časové období. Pokud jste již registrovaný dodavatel, po přihlášení si můžete tarif objednat.

Služby a ceník poptávkového portálu

Platím provizi z uskutečněných obchodů?

NE. Žádné provize ani další poplatky za poptávky neplatíte. Žádné platby kreditu předem a propadlý kredit.

Zakázky můžete mít úplně zdarma! Dodavatelé s tarifem jsou na poptávky po vyhrazený čas zváni přednostně. Podle atraktivity a počtu nabídek se poté poptávky posílají i dodavatelům s nižším tarifem. Pokud poptávku nedokážeme uspokojit, později se registrovanému dodavateli zpřístupní s kontakty zdarma.

Otevřené poptávky a zakázky bez přednostního zvaní s kompletními kontakty na zákazníky zdarma, můžete rovnou předložit nabídku Vašich služeb nebo zboží.

Kontakty na poptávající získá pouze registrovaný dodavatel.

Registrace Dodavatele zdarma

Férový přístup bez závazků již od 24Kč, máte-li zájem podat nabídku na konkrétní zakázku.

Co přináší zakoupení tarifu?

Aktivní tarif umožní dodavatelům přístup ke kontaktům poptávajících z vybraných kategorií. Zbytečně nepřeplácíte, žádné provize z uzavřených obchodů. Za naše služby platíte jen paušální poplatek za zvolené období.

Informaci o placené službě poptávkového portálu

Jak změnit firemní údaje a nejlépe nastavit (ne)zasílání poptávek?

V nastavení můžete nastavit obory (kategorií a štítky), kraje a okresy (lokalita podnikání) a cenové limity zasílaných poptávek. Čím přesněji nastavíte tyto parametry, tím relevantnější poptávky vám budou dostupné na webu nebo zasílány.

Nastavení provedete po přihlášení do vašeho profilu [MENU] -> [Profil] -> [Firemní údaje a nastavení účtu].

Další možnosti pak:

  • [Nastavení oborů zakázek]
  • [Změna údajů účtu] - můžete změnit firemní údaje
  • [Odběr e-mailů] - zrušit zasílání poptávek na email, poptávky vám budou dostupné jen na webu
  • [Změna hesla]
  • [Změna emailové adresy]

 

Pokud potřebujete pomoct s nastavením neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktovat zákaznickou podporu

Nabízíme vám pár doporučení

Jak získat zakázku?

Reference

Petr Sadílek, www.nabys.cz

S TrhemPoptávek.cz spolupracujeme od samého začátku a spolupráce je na profesionální úrovni. Velmi oceňujeme férovost jednání. Co je slíbeno to je dodrženo. Vzdušné zámky zde nenabízí. Vypracovali jsme desítky nabídek a mnoho zakázek jsme také získali, ačkoliv jsme nenabízeli nejnižší cenu. TrhPoptávek.cz je velmi solidní a perspektivní partner.

Nabízíme férové jednání a profesionální přístup. Zajistíme vám poptávající zákazníky nikoliv "mrtvé duše". Registrujte se ZDARMA do Trhu Poptávek a buďte krok před konkurencí.

Registrace Firmy nebo OSVČ zdarma

Případně nás můžete kontaktovat.

Kontaktovat zákaznickou podporu

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 708 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.