Informace pro dodavatele

Ověřené poptávky denně na Váš email

Portál TrhPoptávek.cz umožňuje získat nové poptávky s přímými kontakty na poptávající. Nejednáte přes žádné prostředníky, poradce atd., ale již přímo se zákazníkem, kterému můžete představit své služby nebo produkty. Valná většina poptávajících je již rozhodnuta službu nebo zboží koupit a nyní hledá schopného a solidního dodavatele. Získejte nové obchodní příležitosti a registrujte se. Nabízíme vám pár doporučení, jak získat zakázku.

Zápis do Katalogu řemesel

Registrací na portálu TrhuPoptávek.cz budete zároveň registrování do portálu Katalog řemesel, kde získáte ZDARMA webovou prezentaci Vaší firmy. Pokud si při registraci objednáte i tarif "Kontakty na poptávající", pak na stejnou dobu získáváte v Katalogu řemesel typ partnerství "Top Partner". Vaše firma bude mimo jiné zvýhodněna při vyhledávání a výpisu v kategoriích.

Zákaznická podpora

Potřebujete poradit, nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat. Naši referenti jsou vám připraveni pomoci od pondělí do pátku od 12:00 do 16:00.

Reklamní prostor

Portály TrhPoptávek.cz, Katalog řemesel, Centrum řemesel jsou místem, kde zviditelníte Vaši firmu. Na těchto portálech uvidí reklamu tisíce potencionálních zákazníků denně. Na výběr jsou rozličné reklamní prostory a délky reklamy. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému inzerentovi, tak abychom naplnili jeho představu a cíle. Využijte nabídku být viděn a získat náskok před konkurencí.

Reference

Petr Sadílek, www.nabys.cz

S TrhemPoptávek.cz spolupracujeme od samého začátku a spolupráce je na profesionální úrovni. Velmi oceňujeme férovost jednání. Co je slíbeno to je dodrženo. Vzdušné zámky zde nenabízí. Vypracovali jsme desítky nabídek a mnoho zakázek jsme také získali, ačkoliv jsme nenabízeli nejnižší cenu. TrhPoptávek.cz je velmi solidní a perspektivní partner.

Nabízíme férové jednání a profesionální přístup. Zajistíme vám poptávající zákazníky nikoliv "mrtvé duše". Registrujte se ZDARMA do TrhuPoptávek.cz a buďte krok před konkurencí.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky
Neplatíte žádné provize
Omezená konkurence
Váš obchodní asistent
Statistika poptávek v oborů
Oslovíte více subdodavatelů
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.