Instalace sklopných parkovacích zábran osm parkovacích míst

Zdarma kontaktUkončená 25. 8. 2022 PSČ 143 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #318666394

Poptávám

Potřebujeme zabezpečit osm parkovacích míst sklopnými zábranami. Jedná se o venkovní asfaltové parkoviště, rovná plocha. Dle předvýběru by nám zřejmě stačila jakákoliv zábrana do tisíce korun s podobnými rozměry jako např. https://www.b2bpartner.cz/sklopna-parkovaci-zabrana-obloukova-2/
Jediný extra požadavek je mít ke všem stejný klíč. (opravdu stejný, žádný master/hlavní apod) Jsou v zásadě asi 2 možnosti - koupit zábrany bez zámku a přidat zámky s jedním klíčem nebo koupit zábrany se zámkem a zámky nahradit.
Zakázka je tedy - dodat a instalovat 8 zábran včetně 16ti klíčů, které pasují do všech 8 zámků. Otestování je funkčnost zábrany (sklopení a postavení) a zamykání a odemykání všech jedním klíčem.

Termín: podzim 2022 (pravděpodobně a ideálně září)

Lokalita: Praha 12


Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Miroslav M.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 773 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel