Instalatérské práce

Ukončená 21. 4. 2021 PSČ 158 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #1299087353

HLEDAME SPECIALISTY INSTALATÉŘI
cenová nabídka v eurech
 Práce v Německu, Berlíně
 Nastup – květen 2021
 Doba trvaní akce 4-6 měsíce
 Brigáda 2-4 osoby, OSVČ (živnostenský list)

Popis prací

Instalatérské práce: 210 543,00 € (cena instalace)
Instalace potrubí pro zásobování vodou, kanalizace, odvod dešťové vody. Instalace čerpacích jednotek pro čerpání fekálních vod. Instalace izolace potrubí. Instalace montážních modulů pro WC a umyvadla.

Instalace topného systému: 242 047,00 € (cena instalace)
Instalace předávací stanice tepla pro vytápění objektů a ohřívací stanice teplé vody. Instalace soudců a čerpacích skupin. Instalace podlahového topení. Montáž izolace potrubí a pokládka izolace teplé podlah.

Instalace ventilačního systému: 13 902,00 € (cena instalace)
Zahrnuje instalaci chladicí stanice na střeše, instalaci distribučního potrubí a čerpacích skupin včetně všech souvisejících komponentů.

Podrobný popis práce na schůzce.
Informace telefonicky, volejte od 09.00 do 18.00, po 18.00 zasílejte žádosti na email nebo Viber, WhatsApp, Telegram

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Ivana I.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 611 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel