Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies


Jak co nejúčinněji zadat poptávku

Potřebujete doma něco zrenovovat, opravit, postavit, sehnat materiál, ať už je to cokoliv, museli byste se pustit do náročného vyhledávání možných dodavatelů, oslovit je, každému zvlášť objasnit svůj požadavek, pak s nimi probírat svoji představu, dodávat podklady pro zpracování předběžného nacenění a nakonec, když se pro jednoho rozhodnete, všechny ostatní znovu kontaktovat a sdělit jim nepříjemnou zprávu, že „z toho nic nebude“.

Proto jsme tu my, TrhPoptávek. Těchto starostí a nepříjemností Vás ušetříme. Alespoň většiny z nich.

Co uděláte, je:

 

  • Jasně zformulujete svoji poptávku, nejlépe i s popisem potřebných rozměrů, barev, materiálů a podobně. Čím budete konkrétnějšími, tím konkrétnější budou i dodané nabídky. Toto uděláte jen jednou!
  • Svoji poptávku odešlete
  • My ji rozešleme našim partnerům – dodavatelům
  • Dodavatelé vypracují svoje nabídky
  • Nabídky obdržíte do svého e-mailu
  • Vyberete si tu nabídku, která Vám vyhovuje nejvíce

Může se stát, že Vám nebude vyhovovat žádná z nabídek. Nemusíte se ničeho obávat, nejste povinni si vybrat.

Abychom Vám vše ještě více usnadnili,

nachystali jsme pro Vás šablony v kolonce Co poptáváte. Potřebujete například novou podlahu? Napište „p“ a vyjedou Vám šablony začínající písmenem „p“, Vy si jen vyberete šablonu Podlahy. Zde je již připraveno, jaké informace je dobré uvést pro dodavatele a jejich zpracování nabídky. K vybrané šabloně je také automaticky přiřazena kategorie, ve které se bude Vaše poptávka zobrazovat.

Můžete také přiložit soubory, například fotografii stávajícího stavu, Vaši představu, půdorys, apod.

Zde se podívejte na Zadání poptávky

Potřebujete s něčím poradit?


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.