Kompletní oprava střechy RD cca 150 m2, která zatéká při dešti a příprava na FVE

Zdarma kontaktUkončená 15. 8. 2023 PSČ 182 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #722744816

Na našem RD došlo během let k poškození izolace podkroví kunami. Pravděpodobně je třeba provést rekonstrukci spodních i horních vrstev: revizi trámů, latí, izolace, folie, pásku, nátěru dřeva atd.

Vysoký rodinný dům, staří 25 let a má tašky BRAMAC.

Když už se bude rozebírat střecha, rád bych zároveň prokonzultoval variantu zateplení střechy.

Postup a technologii opravy můžeme projednat. Dám přednost řešení s pevnými izolačními deskami před skelnou vatou, aby se situace s kunami v meziprostoru nemohla opakovat.

Zároveň bych rád nechal odborně zhodnotit stav střechy, hlavně s ohledem na záměr instalace fotovoltaických panelů.

Termín realizace co nejdříve.
Děkuji předem za Vaši nabídku!

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Alex S.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Hodnocení a výběr dodavatele

Jakost, cena, dodržování dohodnutých termínů a „poprodejní” kooperace? V dnešní době zkušenosti a reference ostatních zákazníků neocenitelný zdroj informací. Nebo také varovné znamení s kým se do realizace nepouštět.

Alex S.
5,0
30. 8. 2023
S panem Vrzalem, jako s každým šikovným řemeslníkem je náročné domluvit na čas "co nejdříve", ale byl první, kdo přijel a opravy vyřešil. Za to, že teď nezatéká a dává mi čas udělat další kroky k opravě střechy, jsem moc vděčný! Bohužel v mém případě nejspíš bude potřeba investovat do rekonstrukce celé střechy, protože pojistná hydroizolace a zateplení bylo kompletně zničené kůnou. Uvažuji, že pana pozvu jako nezávislý dozor a kontrolu větší rekonstrukce střechy.
Dodavatel - Pavel Vrzal
Alex S.
5,0
30. 8. 2023
Pan Vrzal je velice zkušený řemeslník a dělá to efektivně cena/výkon. Vlezl jsem spolu s ním na střechu. Rozebrání tašek Bramac a jasně vysvětlení, co je špatně s oplechováním. Zrovna bylo po dešti a byly vidět mokré latě, krokve a poškozená pojistná hydroizolace. Opravy míst, kde voda zatéká vše střešní okna a komíny. Zároveň mi pomohl se sundáním nepotřebné antény. Na vlastní oči měl radost podívat se na kvalitní práci profíka s letitou zkušeností, který věnoval celý život střechám.
Oprava zatékání kuna.jpg
Oprava zatékání střecha.jpg
Oprava zatékání přes střechu Praha.jpg
Dodavatel - Pavel Vrzal

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 693 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel