Kontakt

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Než zavoláte, zkuste odpovědi na nejčastější dotazy.

Máte jiný dotaz?

Naleznete-li nějaké důvody k nespokojenosti či budete-li mít jakékoliv nápady, jak web vylepšit, napište nám. Využijte kontaktní formulář níže a zašlete dotazy na oddělení zákaznické podpory.

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Veškeré vaše otázky vám zodpovíme v co nejkratší možné době.

O nás

Jsme tým zkušených technologických inovátorů a vývojářů s praxí v poskytování IT řešení. Rádi získané zkušenosti poskytneme každému, kdo se stará o vlastní podnikání.

Už nemusíte obvolávat desítky firem a řemeslníků v okolí a vysvětlovat opakovaně co přesně potřebujete. U nás obdržíte cenové nabídky ověřených dodavatelů po zadání poptávky zcela zdarma.

TESIB s.r.o.

Obchodní údaje společnosti

Drahobejlova 2215/6, 190 00 Praha 9 - Libeň

IČ: 28500989 DIČ: CZ28500989 (jsme plátci DPH)

SZ: C 146183 vedená u Městského soudu v Praze

Potřebujete naši pomoc?

Email: info@trhpoptavek.cz

Telefon: +420 775 582 770 (pracovní dny 9:00 - 16:00)

Naše vize

Pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří svůj čas a peníze i vy si zadejte poptávku a vyzkoušejte naše služby. Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Naším cílem je vytvořit v Česku opravdový trh poptávek, jehož základem budete právě Vy! Vy poptáváte napřímo a my Vám pouze nabídneme skvělé zázemí pro Vaše poptávky bez překážek. Zprostředkujeme Vám jen ověřené dodavatele, od kterých obdržíte nabídky a vyberete z nich tu nejvýhodnější, aniž byste se museli obávat. Naší vizí je pomáhat získat kvalitní služby podniků a živnostníků, nikoli jen tupě zírat.

Pro firmy a řemeslníky

Pomůžeme získat zakázky. Registrace a zadání poptávky zcela zdarma.

Registrace Firmy nebo Podnikatele

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 693 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.