Měřidla pro SVJ vody (33 teplá a 33 studená voda) a vytápění 154 radiátorů

Zdarma kontaktUkončená 30. 8. 2023 PSČ 198 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #316866601

Poptáváme výměnu vodoměrů na teplou i studenou vodu a čidel poměrového měření na radiátory ústředního topení. Obojí v provedení s dálkovým odečítáním, které zřejmě bude nutno dělat z jednotlivých podlaží. Ideální termín dodání a montáže první týden v lednu 2024, kdy zpravidla děláme odečty a tentokrát to budou konečné stavy stávajících měřidel, které se použijí pro vyúčtování roku 2023, a ode dne montáže započne nové zúčtovací období. Počet jednotek a prostor s měřením v domě je 2x66 vodoměrů (33 teplá a 33 studená voda). Počet 16 článkových radiátorů je 88, počet 8 článkových je 66. Požadujeme, aby součástí byly i příslušné manuály, popřípadě i příslušné potřebné SW. Vybírat budeme z několika nabídek dle ceny a úrovně zpracování nabídky, nikdo není předem favorizován. Potřebujeme výsledek do 10.9., abychom ho stihli předložit zářijovému shromáždění.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Richard M.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel