Nabídka zpětných svozů z PL, SVK, HU, RO

Zdarma kontaktUkončená 25. 7. 2023 PSČ 390 01 Tábor Jihočeský kraj

Popis poptávky #359261662

Poptávám: Nabídka zpětných svozů z PL, SVK, HU, RO

Dobrý den,

obracíme se na Vás s nabídkou spolupráce ohledně pravidelných zpětných svozů z Maďarska, Rumunska, Polska a Slovenska.

Jsme společnost provozující několik e-shopů v různých zemích, do kterých si sami přepravujeme naše balíčky. Aktuálně zavážíme do Budapeště v Maďarsku, Jelení Hory v Polsku, Bratislavy na Slovensku a letos začneme svážet též Arad v Rumunsku. Naším záměrem je využít volných kapacit našich vozidel při cestě zpět a nabídnout Vám pravidelné svozy z těchto destinací s tím, že zboží/materiál jsme schopni vyložit kdekoliv po cestě zpět, například v Praze, Brně, Bratislavě, Budapešti, Táboře apod. Případně jinde po dohodě a podle Vašich potřeb.

Naše dodávky jsou vybaveny nákladovým prostorem, který umožňuje přepravu až 7 paletových míst s nosností až 1,1 tuny. Jsme schopni převážet různé typy zboží a balíčků jak na paletách, tak i volně loženého nebo objemného zboží/materiálu. Preferovali bychom spíše pravidelné svozy, které by mohly být při vzájemné dohodě i na každodenní bázi v pracovní dny. Případně bychom byli rádi v nějaké Vaší databázi, abychom se mohli ucházet o nepravidelné svozy.

Pokud budete potřebovat bližší informace nebo byste chtěli projednat podmínky spolupráce, neváhejte se mi ozvat.


Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Kateřina M.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel