Nabízíme práci pro programátory a řešení pro klienty

Zdarma kontaktUkončená 10. 8. 2020 PSČ 150 00 Praha Praha

Popis poptávky #692252712

Do startupového projektu hledáme spolehlivé programátory do týmu.Na našem portále nabízíme kvalitní programátorské kapacity a řešení na míru pro nové i stávající klienty.Jsme neustále otevření nové spolupráci.Ať už tě zaujala poptávka jako programátora hledajícího přivýdělek nebo jako potenciálního klienta, neváhej se na nás obrátit.Lokalita: celá ČRPřeji hezký den a těším se na případnou spolupráci!

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Alice W.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Hodnocení a výběr dodavatele

Jakost, cena, dodržování dohodnutých termínů a „poprodejní” kooperace? V dnešní době zkušenosti a reference ostatních zákazníků neocenitelný zdroj informací. Nebo také varovné znamení s kým se do realizace nepouštět.

Alice W.
4,0
18. 8. 2020
Spokojenost, bohužel nepřišlo mnoho odpovědí.

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 274 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?