Design a realizace interiérů • Celá ČR

Návrh a realizace interiérů na klíč, design na míru, ergonomie a dobře vyřešená dispozice. Zašlete nám půdorys domu či bytu a vaši základní představu o interiéru. Cena za návrh komerčních interiérů a bytového je předem daná počtem a typem místností.

Potřebujete oživit váš interiér? Hledáte někoho, kdo pro vás za rozumnou cenu vytvoří harmonické, funkční a nadčasové řešení?

Trh poptávek vám pomůže. Zhotovitelé zde registrovaní vám vytvoří elegantní a nápadité interiéry, jejichž společným jmenovatelem je kvalitně provedená práce. Zde ušetříte čas i energii spojené s vyhledáváním.

Zdarma zadejte poptávku, nabídky vám budou chodit e-mailem či telefonicky. Vy si z nich v klidu vyberete tu nejvhodnější.

Z požadavků navrhne design interiérů a vizualizace - 3D model - řešení dispozice, materiálů a barev. Vytvoří technické výkresy a dokumentaci pro stavební firmu.

Poptávky • seznam #1

Přehled poptávek

Vyhledávač poptávek

Získat zakázku ještě dnes

Design a realizace interiérů a podkategorie

Podrobnější vyhledávané zakázky

Celá ČR

Zakázky podle měst v okresů

Design a realizace interiérů a další témata

Užitečné podklady poptávky

Zhotovitelé zde registrovaní nabízí kompletní servis v oblasti interiérového designu a architektury. Návrhy bytů, rodinných domů, komerčních interiérů – s důrazem na detail, funkčnost a precizní provedení. Inspiraci pro váš interiér, 3D vizualizace, dekorativní doplňky. Naleznete zde interiérová studia a designéry, kteří vám pomohou zrealizovat vše dle vašich představ. Nabídnou klasická i netradiční a praktická řešení, postarají se o celý proces od návrhu až po realizaci.

Prioritou je kvalitní a profesionální práce.

Poskytovatelé registrovaní v portálu Trh poptávek nabízí zejména

  • Bytový a interiérový design – návrhy a realizace
  • Hotely a restaurace – design a vybavení
  • Industriální nábytek
  • Interiéry na klíč
  • Kancelářský nábytek
  • Tvorba doplňků
  • Vybavení obchodů, provozoven a dílen
  • Výroba, vizualizace i instalace

Vložte poptávku a vyberte si nejlepší nabídku

Návrh a realizace interiérů, posouzení prostor, poradenství a konzultace. Redesign rekonstrukce nebo novostavba - navrh pro obývací pokoj a kuchyni, dětský pokojík, ložnici, pracovnu, prostory pro business kanceláře, prodejnu, recepci nebo lobby, restauraci, hotel, klub nebo casino, sportovní centrum, wellness nebo fitness.

Výhody tržiště poptávek

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Pro firmy a řemeslníky

Pomůžeme získat zakázky. Registrace a zadání poptávky zcela zdarma.

Registrace Firmy nebo Podnikatele

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.