Zadání nové poptávky

Zdarma a nezávazně
Dobrý popis musí být jasný a konkrétní, měl by mít více než 75 znaků
Informací uveďte co nejvíce
nebo přetáhnout sem soubory

Poptávku zadává - kontakty

Přečtěte si prosím zásady ochrany osobních údajů. Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami.

Děkujeme, brzy se vám ozveme. Poptávka bude odeslána našim operátorům, kteří ji zpracují, zveřejní a rozešlou dodavatelům.

Sežeňte nejlepšího nebo nejlevnějšího řemeslníka či firmu

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!