Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies


Nová soutěž o wellness víkend

Termín soutěže: každý měsíc, vždy od prvního do posledního dne měsíce, počínaje měsícem březen 2017 až Leden 2018.

Na začátku března jsme odstartovali naši novou soutěž o wellness víkend pro dva. Není to tak úplně soutěž, protože nemusíte odpovídat na soutěžní otázky nebo něco udělat. Do soutěže jste zařazeni automaticky po vložení své poptávky.

Jak můžete vyhrát?

Hlavní výhrou je wellness víkend pro 2 osoby a každý měsíc je vylosován jeden výherce.

Do losování jsou zařazeny e-mailové adresy zákazníků s aktuálními poptávkami v daném měsíci.

E-mailová adresa je do losování zařazena tolikrát, kolik je s touto adresou spojeno aktuálních poptávek (zadali jste např. 2 různé poptávky, pak jste zařazeni 2x do slosování).

Jak můžete své šance na výhru zvýšit?

Pokud na Trhu poptávek zadá Váš přítel svoji poptávku na Vaše doporučení, které jste mu zaslali přes doporučovací formulář, pak je Vaše e-mailová adresa opět zařazena do slosování, a to v měsíci, kdy je aktuální poptávka Vašeho přítele. Pokud jste doporučili více přátel, je Vaše adresa zařazena tolikrát, kolik Vašich přátel zadalo poptávek. Vaše šance na výhru se tak zvyšují.

Losujeme každý měsíc, může se stát, že například v určitém měsíci Vy nemáte právě aktuální poptávku, ale Váš přítel, kterého jste doporučili ano, jste tedy i v tomto měsíci zařazeni do slosování.

Seznamte se s naší soutěží zde

Potřebujete s něčím poradit?


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.