Nový plot - pletivo

Platná 18. 4. 2021 PSČ 410 02 Litoměřice Ústecký kraj

Popis poptávky #1035126181

Poptávám nový plot z pletiva, mám zájem o následující:

1) odstranění - uříznutí - původních kovových sloupků, cca 25 ks. Sloupky jsou povětšinou dost uhnilé u země. Dále uvítám jejich likvidaci. Zbytky původního dřevěného plotu odstraním a zlikviduji sám předem.

2) Nový plot z pletiva- poptávám výšku plotu 150 cm. Plot je ve tvaru L , delší strana má cca 70 metrů, kratší strana 13 metrů. Požaduji kompletní instalaci sloupků a pletiva, prostě hotový plot. Díry na sloupky by neměl být problém vykopat, v místě je normální zemina, občas nějaké malé kameny.

Uvítám klidně i dvě varianty nacenění, např. nejlevnější variantu, a kvalitnější variantu.

Realizace je v obci Velemín (Litoměřicko, Lovosice), a je možné realizovat prakticky kdykoliv během letošního jara a léta.

IMAG4071.jpg
IMAG4076.jpg
IMAG4075.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub S.
soukromá poptávka

Čeká na lepší nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?