Obkladačské práce

Ukončená 19. 7. 2021 PSČ 170 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #291712365

Poptávám obklad a dlažbu koupelny a dlažbu v předsíni.

Poptávám pouze obkladačské práce.
Termín realizace 26.7.2021

Koupelna dlažba: Podlaha - nová samonivelační stěrka
Průchody: 1x odpad voda 50, 1x odpad WC 110
Dlažba 4m2, rozměr dlažby 45,5 x 45,5 cm, tl. 8,5mm

obklady: Stěny sádrokarton + perlinka + lepidlo

Průchody: 6x krabice elektro, 3x vývod kabel světlo, 1x odsávání trubka pr.100mm, 9x připojení voda (nástěnka), 2x odpad voda 40, 1x odpad 32, 1x podomítkový sifon odpad pračka 90x200mm

Stavební otvory, zakrytí: 1x zakrytí stoupačky v rohu 26x19 cm v celé výšce obkladu, 1x zakrytí odpadu přisazeno ke stěně 36x12cm, výška 85 cm, 1x okno 50x110 cm, 1x dveře 70 (futro - obložky), 1x mezistěna tl. cca 15cm s otevřeným průchodem 75x200cm, 1x osazený revizní otvor 30 x 30 cm s provedením pro obklad, 1x revizní otvor pro odpad 20 x 30 cm – dvířka a rámeček je dodán a bude osazen námi, tj. pouze začištění otvoru v obkladu.

Obklady 45 x 22 cm, tl. 8 – 22 m2 (do výšky 2,3 m) + skleněná listela 45 x2,5cm 3x pásek po obvodě v různých výškách (obvod cca 10 m).

Předsíň + kuchyně (jeden prostor)
Podlaha - nová samonivelační stěrka
Dlažba 12m2, rozměr dlažby 20 x 60 cm, tl. 8,9mm
Sokl po obvodě ze stejné dlažby (výška cca 10 cm řezáno z dlažby po délce „ na půl“), délka obvodu cca 20 m.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Ivana B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel