Odměna za poptávku

Portál TrhPoptávek.cz je jediný poptávkový server v České republice, který Vás odmění za Vaši poptávku 2x. Všechny ukončené poptávky v daném měsíci budou zařazeny do slosování o ceny.

Termín platnosti: březen 2017 až Leden 2018.

Za každou ukončenou poptávku získáte 1 bod. Body vyměníte za hodnotné dárky v našem katalogu dárků.

Pravidla:

  • Zdarma vložíte poptávku 
  • Vyberete si dodavatele ze zaslaných nabídek
  • Ukončíte poptávku (link na ukončení poptávky Vám přijde emailem)
  • Při ukončení poptávky vyplníte název firmy, kterou jste si vybrali pro realizaci

Po splnění těchto pravidel se automaticky zapojujete do slosování o zajímavé ceny a získáte bod za poptávku. Pokud se Vám v daném měsíci podaří zadat a ukončit více poptávek, pak Vaše šance na získání ceny roste.

Ceny pro tento měsíc:

  • 1 cena - 1 000 Kč
  • 2 cena - 500 Kč
  • 3 cena - 300 Kč
  • 4 cena - 200 Kč

Je to velmi jednoduché. Zadejte poptávku zdarma a získejte jednu z těchto atraktivních cen.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 53 940 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.