Opěrná gabionová zeď a úprava terénu

Zdarma kontakt
Ukončená
04.06.2020
PSČ 54221 Trutnov Královéhradecký kraj

Popis poptávky #151616061

V příloze druhý dokument s rozpočtem .. prosím doplnit jednotkové ceny, děkuji.

PŘEDMĚT ZÁMĚRU
Tento záměr řeší návrh opěrné gabionové zdi zajišťující terénní rozdíly mezi zápražím stávajícího
rekreačního objektu a okolním terénem. Důvodem stavebních úprav je pokles stávajícího zápraží, který je pravděpodobně zapříčiněn degradací stávající kamenné opěrné stěny. Vlastní konstrukce opěrné zdi je navržena jako tížná konstrukce z gabionů. V koruně opěrné zdi bude osazeno zábradlí.

Součástí projektu je rovněž technická úprava podél rubové zdi stávajícího domu z důvodu stabilizace a
odvodnění objektu.

Termín: dle dohody

Děkuji předem za vaši nabídku.

  • Prochazka-Velka_Upa.pdf
  • Rozpočet s výkazem výměr.xls

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jaroslav Ballu P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 906 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel