Oprava izolace

Ukončená
12.07.2020
PSČ 25206 Praha - západ Středočeský kraj

Popis poptávky #600467270

Poptávám opravu střešní izolace mezi krovy a vyzděnými štíty po seschnutí dřeva.

Práce bude obsahovat sundání několika desítek kusů střešní krytiny, rozřezání a sundání dle potřeby nosných střešních latí na krovech a potřebných kontra-latí, rozříznutí izolační plachty přes krovy a její odhrnutí. Zaizolování (foukáním pěny či vatou?) tepelných mostů 4x mezi krovem a štítem (cca v délce vždy 2m) a kolem odvětrávacích komínků 3x a pod střešními okny 2x. Navrácení původní izolační plachty a přetažení ještě nové plachty v případě potřeby a její zajištění kontra latí, zpětná montáž střešních latí a usazení střešní krytiny zpět na své místo. Přístup na střechu ze žebříku výška nad 5metrů.

Termín provedení práce je co nejdříve dle dohody a místo práce je Davle.

Záruka na práci a montáž min. půl roku. Prohlídka místa dle dohody s vybranými kandidáty. Předběžnou kalkulaci za práci, případný materiál a dopravu prosím zašlete e-mailem, vybrané kandidáty budu kontaktovat telefonicky.

Děkuji.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Luděk L.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 906 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel