Opravu sádrokartonů

Ukončená 24. 5. 2021 PSČ 252 06 Praha - západ Středočeský kraj

Popis poptávky #1717189506

Dobrý den.
Poptávám opravu-výměnu sádrokartonu v podkrovní místnosti o velikosti 2krát cca max 4x1,5metru.
Nutné vyříznutí uvedené části, doplnění izolační vaty zvláště v rozích a pod střešním oknem, doizolování tepelných mostů mezi krovem a ytongem vzniklých seschnutím krovů, instalace folie a zaklopení novým sádrokartonem. Přebroušení a příprava pro malbu. Po rekonstrukci a dokončení v jedné místnosti bude provedeno totéž ve druhé. Termín realizace léto 2021 obec Davle. Fota na vyžádání mohu zaslat, zaměření na místě zdarma možné. Prosím nabídněte cenovou kalkulaci za realizaci pro jednu místnost a případně další podmínky.
Děkuji

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Luděk L.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 242 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?