Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies


Partnerský program

Partnerem TrhuPoptávek.cz se může stát každý majitel nebo provozovatel webových stránek. Podmínkou je registrace do našeho partnerského programu.
Partner má za zprostředkování poptávky nárok na provizi ve výši 20 Kč s DPH, pokud není sjednáno jinak. Pro větší zprostředkovatele je možno sjednat individuální podmínky.

Pro přiznání provize musí poptávka splňovat následující požadavky:

Požadavky na poptávku

  • Musí být správně formálně zadána (smysluplná poptávka zboží nebo služeb, platný email, platné telefonní číslo)
  • Ze strany zákazníka musí být poptávka ukončena (link na ukončení mu přichází emailem po zadání poptávky) a vyplněn realizátor poptávky
  • Poptávka může být ověřena ze strany TrhPoptávek.cz u realizátora, zda se jedná o reálnou poptávku

Ze stany TrhuPoptávek.cz jsou zákazníci motivování k ukončení poptávky, zařazením do soutěže a body, které můžou vyměnit za hodnotné dárky.

Po registraci a přihlášení ke svému partnerskému účtu naleznete v sekci "Implementace" váš unikátní link nebo kód iframe pro vložení na vaše stránky.


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.