Partnerský program

Partnerem TrhuPoptávek.cz se může stát každý majitel nebo provozovatel webových stránek. Podmínkou je registrace do našeho partnerského programu.
Partner má za zprostředkování poptávky nárok na provizi ve výši 20 Kč s DPH, pokud není sjednáno jinak. Pro větší zprostředkovatele je možno sjednat individuální podmínky.

Pro přiznání provize musí poptávka splňovat následující požadavky:

Požadavky na poptávku

  • Musí být správně formálně zadána (smysluplná poptávka zboží nebo služeb, platný email, platné telefonní číslo)
  • Ze strany zákazníka musí být poptávka ukončena (link na ukončení mu přichází emailem po zadání poptávky) a vyplněn realizátor poptávky
  • Poptávka může být ověřena ze strany TrhPoptávek.cz u realizátora, zda se jedná o reálnou poptávku

Ze stany TrhuPoptávek.cz jsou zákazníci motivování k ukončení poptávky, zařazením do soutěže a body, které můžou vyměnit za hodnotné dárky.

Po registraci a přihlášení ke svému partnerskému účtu naleznete v sekci "Implementace" váš unikátní link nebo kód iframe pro vložení na vaše stránky.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 53 941 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.