Pečovatel/ka k babičce

Zdarma kontakt
Ukončená
20.05.2020
PSČ 16200 Praha Praha

Popis poptávky #1118030395

Hledáme tělesně zdatného asistenta či asistentku na 2-3 týdenní turnusy k naší téměř nepohyblivé babičce. Babičce je 93 let a bydlí v klidné a zelené lokalitě na Petřinách v nekuřáckém RD. Ošetřovatelky o ní říkají, že je to sluníčko.

Poskytneme vám ochranné pomůcky na asistenci a v případě potřeby bydlení po dobu turnusu ve sklepní garsonce se samostatným vchodem.

Podmínkou je:
- tělesná zdatnost a klidná povaha – budete babičku zvedat, chodit za ní do 2. NP
- spolehlivost dodržovat ochranná opatření (rukavice, rouška, dezinfekce)
- opatrnost vůči koronaviru - vyhýbání se větším množstvím lidí, omezit používání mhd, nakupovat přednostně online

Výpomoc je potřebná 3x denně cca na 2 hodiny (tj. 7:30-9:30, 11:30-13:30 a 18:00-20:00) – tj. šest placených hodin denně (8.400 Kč/14 dní). Část dopoledne, většinu odpoledne a noc budete mít volné.

Činnosti:
- dopomoc při vstávání a chůzi (váží cca 80 kg)
- osobní hygiena (WC, mytí, dopomoc s čištěním zubů)
- nachystání jídla a kontrola pitného režimu
- drobný úklid (umytí nádobí, podlahy, koupelny)
- podávání léků, mazání kloubů, cvičení
- společenské aktivity (Kloboučku hop, kreslení, luštění křížovek, společné sledování TV)
- polohování (pokud babička přestane chodit)

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Anna R.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 974 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel