Pergola a střecha garáže/pergoly

Zdarma kontaktUkončená 17. 6. 2020 PSČ 739 25 Frýdek - Místek Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #783544434

Aktuálně dokončujeme stavební práce k okamžiku, kdy potřeba začít pracovat na dřevěných konstrukcích střechy a pergoly, a hledáme dodavatele, který navrhne konstrukční řešení, krytinu a dokončení (plechy/svody), může práci vč. materiálu dodat, a může v docela blízkém termínu na práci nastoupit.Foto v příloze.Půdorys stavby (garáže) je 2,85 x 5,6 m, půdorys navazující pergoly 2,85 x 4,4 m, přesah střechy +25 cm. Celkový půdorys střechy +/- 3,35 x 11,5 m => 38,5 m2.Střecha má být souvislá (jedna rovina), pultová se svažením +/- 9° (rozdíl výšky 20 cm na šířce 2,85m). Chceme dřevěnou konstrukci, stavební dřevo hoblované, po/pod-hledová části na palubky, pergola na jedné +/- 14cm stojce (2 strany tvoří zeď). Svažení na dlouhé straně, žlab, svod s odbočkou, gajgr. Střecha bude mít přesah nad střechu garáže souseda - chceme "zaplechovat", ať nezatéká mezi obě stavby. Střecha nad stavbou garáže bude zateplená (možno provést před zimou, v zimě) - zřejmě tedy i odvětraná (nad garáží - otázka řešení / doporučení). Betonovou patku pro stojku si připravíme.Poptáváme návrh řešení, rozumnou cenovou nabídku (přehled máme, chápeme kvalitu práce vs. cena), pružný nástup do zakázky (1-2 týdny) a dokončení (1-2 týdny).Nabízíme určitě setkání na místě (Sviadnov) k prohlídce a dohodě na technice řešení.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Daniel P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 328 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel