Plot, brána a branka

Zdarma kontaktUkončená 11. 5. 2020 PSČ 415 01 Teplice Ústecký kraj

Popis poptávky #107897975

Poptávám: dva ploty okolo domu. Jeden 15,5 m v kuse. Ze sloupků, pravděpodobně štípaný beton, výška 150-170 cm, cca 7 sloupků. Výplň pole dřevěná prkna. Bez podezdivky. Druhý plot cca 12,5 m ve čtyřech kusech (děleno plynem, elektřinou a brankou). Výška 170 cm s podezdivkou, výplň dřevěná prkna. Cca 9 sloupků. Dále pak brána posunovaci, buď samonosná nebo na kolejnici, s motorem, dálkové ovládaná, délka 370 cm, pozinková s dřevěnou vyplní. Výška 170 cm. A poté branka pozink s dřevěnou vyplní, výška 170 cm, šíře 100 cm.

Termín: do konce června

Lokalita: Teplice, Prosetice

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Martin K.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?