Pokládka dlažby v bytě cca.110m2

Ukončená 16. 9. 2022 PSČ 152 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #1332266070

Dobrý den,chtěl bych u Vás poptat cenu a možnost realizace položení dlažby v bytě. Rozměry dlažby budou buď 20 * 120cm nebo 30 * 120 maximálně. Dlažba bude ve stylu imitace dřeva takže se bude pokládat podélně (asi předsazená nebo na vazbu).Zasílám okótovaný půdorys pro možné nacenění.
Dále budu potřebovat dát pod dlažbu na několik metrů elektrické vyhřívání.Budou to dva okruhy.  - 1 bude to do 25m2 (link zde) od zásuvek k zemi je už ve stěně udělaná průchodka, takže pouze protáhnout kabel , zapojit a osadit displej. (červeně je,co je 100% potřeba ohřát a zeleně, pokud zbude kabel z 25m)
 - 2.okruh bude v ložnici - opět je vyznačeno.Stejně již ve stěně osazená průchodka.
Zakončení u stěn - sokol by se ideálně udělal 5cm z dlažby,aby se to krásně dalo vytřít a neponičili se stěny.
Realizace by byla dle Vašich kapacit. Buď konec prosince či začátek roku.
V koupelnách a WC již dlažba je a bude potřeba,aby se dodržela stejná výška podlahy.
Děkuji za zaslání zda jste schopni realizaci provést, v jaké ceně a v na jak dlouho odhadujete pokládku.
Realizace by byla Praha - Barrandov - kousek od ulice Voskovcova

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Marek M.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel