Pokládku zámkové dlažby různých formátů o výměře více než 1.000m2

Zdarma kontaktUkončená 4. 3. 2021 PSČ 430 01 Chomutov Ústecký kraj

Popis poptávky #335366001

Poptávám:
Pokládku zámkové dlažby různých formátů o výměře více než 1.000m2

Popis:
Ve městě provádíme zemní práce za účelem pokládky kabelů do země. Potřebujeme profesionální dlaždiče, kteří umí bez závad pokládat všechny typy běžné dlažby (cihla, kost, vlnka, 25x25, 30x30, slepecká a další typy). Naše stavba připraví např. dvě trasy v chodnících 0.5m x 250m. Pláň bude zhutněná a bude navezen štěrk 4-8 nebo 0-4. Dlažba pro pokládku bude vyskládaná podél trasy. Jedná se o akci na celý rok, kdy naše stavba bude průběžně objednávat pokládku. Od doby výzvy je nutné položit trasu do 10ti dnů nebo po domluvě. Fakturovat lze až po předání správci komunikace a v případě dlouhodobé spolupráce ihned po dokončení a převzetí práce.

Požadujeme:
profesionální přístup, minimálně 5x referencí od jiných investorů, osobní prohlídku již dokončených prací, flexibilitu

Lokalita:
Chomutov, Jirkov


Termín:
od května 2021

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub B.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel