Poptávám bourací práce a likvidace materialu

Ukončená 5. 6. 2020 PSČ 407 77 Nový Jičín Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #839870832

Poptávám: bourací prácePoptávám zbourání a likvidaci zděné budovy o velikosti cca 6x4 m. Budova má rovnou střechu. Střecha je vybudována z dřevěných trámů, pobitá dřevěnými prkny a pokrytá asfaltovou lepenkou. Výška budovy je cca 3 m. Budova má jedno dřevěné okno a železné vstupní dveře se železnými zárubněmi. Budova je „nalepena“ na obytný dům a tudíž bourání bude pouze třech stěn (4x6x4 m). Budova je podsklepena a součástí bouracích prací je zbourání pouze na strop sklepu. Sklep zůstává.

V současné době je budova v dezolátním stavu, střecha je propadlá dovnitř.Prosím o zaslání nabídky na výše uvedené práce. Prosím o finanční rozpis samostatně pro tyto části:

- Zbourání a vyčištění prostoru po budově

- Likvidace stavebního materiáluAkce bude provedena v Hostašovicích, okres Nový Jičín. Předpokládaný termín realizace je nejpozději do konce srpna 2019.Termín: srpenLokalita: Nový Jičín , Hostašovice

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Marián .
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 257 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?