Poptávám bourací práce a likvidace materialu

Ukončená 5. 6. 2020 PSČ 407 77 Nový Jičín Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #839870832

Poptávám: bourací prácePoptávám zbourání a likvidaci zděné budovy o velikosti cca 6x4 m. Budova má rovnou střechu. Střecha je vybudována z dřevěných trámů, pobitá dřevěnými prkny a pokrytá asfaltovou lepenkou. Výška budovy je cca 3 m. Budova má jedno dřevěné okno a železné vstupní dveře se železnými zárubněmi. Budova je „nalepena“ na obytný dům a tudíž bourání bude pouze třech stěn (4x6x4 m). Budova je podsklepena a součástí bouracích prací je zbourání pouze na strop sklepu. Sklep zůstává.

V současné době je budova v dezolátním stavu, střecha je propadlá dovnitř.Prosím o zaslání nabídky na výše uvedené práce. Prosím o finanční rozpis samostatně pro tyto části:

- Zbourání a vyčištění prostoru po budově

- Likvidace stavebního materiáluAkce bude provedena v Hostašovicích, okres Nový Jičín. Předpokládaný termín realizace je nejpozději do konce srpna 2019.Termín: srpenLokalita: Nový Jičín , Hostašovice

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Marián .
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 696 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel