Poptávám kompletní dodávku krbu na klíč včetně instalace a revizní zprávy

Ukončená
09.04.2018
PSČ neuvedeno Praha Praha

Popis poptávky #1053620244

Poptávám příslušenství ke stavbě

Popis:
Obracím se na vás s poptávkou a prosím o cenovou nabídku kompletní dodávky krbu na klíč včetně instalace a revizní zprávy. V příloze na prvních třech fotkách naše představa, jak by krb měl vypadat (nejvíce by se nám líbil krb na první fotce (viz Příloha) a prosím určitě nechceme umělý kámen). Na druhé fotce je stylový mosazný rám s dvířky (90 x 90,6 cm), který již máme a chceme dát před krbovou vložku. Rozměr krbové obestavby je tedy potřeba přizpůsobit tomuto mosaznému rámu s dvířky. Krbovou vložku bychom chtěli s otevíráním nahoru a nenápadnou černou rukojetí (ideální barevnost by byla staromosaz v historizujícím stylu, ale to se asi nedělá). Jedná se o novostavbu ve výstavbě, průměr komínu 200mm Schiedel Stabil a přívod vzduchu pod podlahou (viz. foto).

Termín dodání:  Předpokládaný termín instalace krbu srpen – září 2018.

Další informace:  V případě doplňujících informací se na mě prosím neváhejte obrátit.

Děkuji předem za Vaši nabídku a těším se na příznivou cenovou nabídku..


 

 

  • krb pro inspiraci 2.jpg
  • komín 1.jpg
  • krb pro inspiraci.PNG

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Pavel K.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 987 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel