Poptávám nátěr plechové střechy v Pardubicích - cca 100 m2 plus nátěr pletivového plotu

Ukončená 11. 1. 2022 PSČ 530 02 Pardubice Pardubický kraj

Popis poptávky #1571234336

Nátěr střechy - Pardubice

Dobrý den,
chci Vás požádat a kalkulaci ceny za nátěr falcové střechy v Pardubicích pro mé rodiče.
Střecha má cca 10x10 m s oloupaným původním nátěrem (viz. foto a plánek).
Naše představa je očištění střechy plus základní a vrchní nátěr v cihlovém odstínu.
Dále vyčištění natření zanesených okapů a svodů.

Rozměry:
10x10 m - střecha, výška falcu 3-4 cm, falcy jsou po 20 cm
2x10 m - okapy
2x svod - výška svodu cca 4m

Na střechu je přístup nejlépe ze žebříku, rodiče jsou v důchodu, každé ráno by Vám otevřeli branku, aby jste se dostali na pozemek.
Střecha má mírný sklon - cca 15 stupňů.

Dále zvažujeme obnovení nátěru na pletivovém plotě (viz. foto a plánek plotu). Plot není v tak katastrofálním stavu jako střecha, ale též poprosím o cenu, možná bychom to spojili při jednom.

Rádi bychom měli střechu natřenou tento rok a rádi si necháme popřípadně poradit.

Jsem časově velmi vytížený a nepřeji si být prozatím kontaktován telefonicky, proto Vás prosím o nabídku zaslání emailem, přes den nejsem telefonicky k dispozici.

Děkuji

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Evžen S.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 727 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel