Poptávám opravu dvoukřídlé brány s automatickým pohonem - značka Proteco

Ukončená 23. 8. 2019 PSČ 336 01 Plzeň - Jih Plzeňský kraj

Popis poptávky #1942250362

Poptávám: odborníka, který rozumí systému Proteco. Potřeba opravy popř. výměny řídící jednotky Q60A.Popis závady:

- Brána se při zavírání zasekla (obě křídla) a nešla pomocí ovladačů již ovládat (momentálně jsou obě křídla ovladatelná pouze manuálně).

- Jedno křídlo brány bylo napojeno na zásuvku, která se nedávno poškodila a z tohoto důvodu je možné, že do elektrických spojů natekla během deště voda (zásuvka byla vyměněna, ale stále to nefunguje) - mohlo dojít ke zkratu (zařízení však nesmrdí po spálenině).

- Řídící jednotka svítí - ovládací tlačítka na řídící jednotce však nefungují. (Provedli jsme restart jednotky a stále brána nefunguje. Hláška na displeji řídící jednotky byla původně 99 a nyní je 88).Termín: co nejdříveLokalita: Plzeňský kraj

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Alena C.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 705 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel