Poptávám pergolu ke zdi kolem domu nad terasu, auto a vchod

Ukončená
06.11.2018
PSČ 28915 Kounice Středočeský kraj

Popis poptávky #752151931

Poptávám zhotovení přístřešku

Popis: poptávám vybudování pergoly kolem domu, která bude sloužit jako přístřešek nad terasu, automobil a vchodové vstupy. Představa byla, že přístřešky budou na sebe navazovat.
Pro lepší orientaci bych uvítal nabídku rozdělenou na:
- vybudování kotvení do země a fasády domu
- samotná pergola
- impregnaci a nátěr
- střešní krytina
- oplechování + přechodový plech

Lokalita: Kounice, okres Nymburk

Termín: Ihned

Doplňující informace: Jedná se o dům dřevostavbu. Pro lepší představu a rozměry přikládám v příloze nákres. Osobní návšteva a prohlídka terénu není problém. Nabídky můžete posílat jak na dřevěnou, tak hliníkovou pergolu. Typ střešní krytiny také zatím žádný nepreferuji. Počet nosných sloupů, sklon a jiné nechám na doporučení.

Děkuji předem za vaše nabídky.

  • pristresek03.jpg
  • pristresek-zadek.png
  • pristresek-predek.png

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Dušan L.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 750 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel