Poptávám pokládku terasy cca 60m2 u RD

Ukončená 19. 7. 2021 PSČ 373 41 České Budějovice Jihočeský kraj

Popis poptávky #1401699644

Dobrý den,
poptávám pokládku terasy cca 60m2 u RD v Hluboké nad Vltavou.

Částečně na beton kolem bazénu (ten je již připraven) zbytek poté na štěrk (který již máme také připraven na pozemku). Obrubníky a betonová dlažba je již připravena v BESTu.

Stavebně je třeba dopřipravit vyhloubení cca 10m2 do 20cm hloubky, zbytek (~35m2) je připraven. Na pozemek vjezd přes průjezd šířky 3,6m.

Rekapitulace zakázky:
* doprava betonové dlažby a obrubníků ze Štěpánovic
* zemní práce (přesun hrubého štěrku na místo, hloubení zbývajícího prostoru pro terasu)
* dodání a doprava jemného podkladového štěrku
* pokládka dlažby a obrubníků

Co se týče termínu, je mi jasné že to nebude příští týden a jsem ochoten počkat na Vaše možnosti. Na druhou stranu očekávám rychlou domluvu zakázky a stanovení pevného termínu realizace.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Dalibor J.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 328 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel