Poptávám právní služby - neplnění povinností pojišťovny

Ukončená 11. 11. 2016 PSČ 628 00 Brno Jihomoravský kraj

Popis poptávky #1289783973

Poptávám právní služby:Popis služby:

Poptávám okamžitou právní podporu, nebo alespoň radu, jak soudně postupovat, na ochranu mých práv v souvislosti s neplněním povinností pojišťovny plynoucí ze zákona, která nerealizuje likvidaci škody, způsobené jejím klientem,

na mém vozidle.

Specifikace:

Pojišťovna, jenž mne sama nejdříve oslovila, přestala na má několikerá emailová upozornění a výzvy (též doporučeně s dodejkou) naprosto reagovat a nekomunikuje. ČKP se distancovala.Na vyžádání mohu dodat veškeré dokumentace o komunikaci s neplnící pojišťovnou, jako emaily, smlouvy, dopisy, vlastní kamerový videozáznam pořízený z mého auta v průběhu nehody, včetně zápisu o nehodě Policií ČR a PŘÍKAZU Magistrátu města Brna, který vypátral a určil viníka, jenž navíc od nehody ujel, taktéž ho i po dopadení pokutoval, a který u předmětné pojišťovny, v době nehody, registroval svou odpovědnost za škodu způsobenou svým vozidlem. (Způsobená škoda na mém vozidle ca 20 000,- Kč)K čemu potom to „povinné ručení“ je, když se nemusí plnit??!Lokalita:  
Brno - město

Termín realizace:  dle dohodyDalší informace:  Děkuji, že doplníte své případné nabídky, ceníkem služeb (…nemohu si dovolit přepych Pyrrhova vítězství)…a své dotazy prosím směřujte na uvedený email, nebo tel. číslo.Děkuji předem za Vaši pomoc, s dotazem: „Vítězí už jen peníze, nebo ještě někdy i spravedlnost?“ 


 

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jaroslav V.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 688 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel