Poptávám přípravu instalací před montáží kuch. linky

Ukončená
30.04.2019
PSČ neuvedeno Brno - město Jihomoravský kraj

Popis poptávky #355264208

Poptávám: nachystaní přípojek pro instalaci kuchyňské linky

Množství/materiál/rozměr/cena: potřebuji připravit kuchyň na instalaci kuchyňské linky (nachystat odpady, vodu, zásuvky, světla). V kuchyni jsou nové sádrokartonové podhledy (asi 13m2), do kterých potřebuji zabudovat dvě čtvercová světla (30x30cm). Elektrika pro světla by měla být nachystaná. Současně potřebuji přehodit vypínač pro tyto světla z jedné strany dveří na druhou. Nachystat zásuvky pro myčku, ledničku, troubu, digestoř. Nachystat přívod pro indukční varnou desku (drát již ve zdi je, jen bude potřeba jej umístit do krabice). Vysekat a asi o metr dolů posunout přívod vody a udělat rozdvojku pro myčku. Přidat odpad pro dřez cca 1m od nachystaného odpadu pro myčku. Nachystat dvě zásuvky pro led pásky ve skříňkách (k těmto zásuvkám připravit vypínač). Nachystat ve dvou místech krabice pro zásuvky a vypínače zásuvek, které budou vyvedeny na pracovní desku při instalaci kuchyňské linky. Kromě kuchyně bych taky potřeboval zaházet a zapravit elektroinstalaci na chodbě cca 10m + krabice rozvaděče. Vše bych potřeboval nachystat tak, že poté již bude nutné kuchyň a chodbu pouze vymalovat. Jedná se o byt v cihlovém domě. Počítám s tím, že nabídka ceny bude jen velice hrubý odhad konečnou cenu bychom potom doladili podle detailů na místě.

Termín:
co nejdříve

Lokalita:
Brno střed

  • strop.jpg
  • stranaB.jpg
  • stranaA.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jan B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 974 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel